Würth Elektronik
제품 번호:
691709710303
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TERM BLK 3POS SIDE ENTRY 5MM SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.6765
$3.6765
10
$3.4599
$34.599
50
$3.17585
$158.7925
100
$2.89275
$289.275
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wire Termination | Screw - Leaf Spring, Wire Guard |
| Operating Temperature | -40°C ~ 115°C |
| Screw Thread | M3 |
| Contact Material - Plating | Tin Plated |
| Positions Per Level | 3 |
| Screw Material - Plating | Steel - Zinc Plated |
| Torque - Screw | 0.4 Nm (3.5 Lb-In) |
| Housing Material | Polyamide (PA46), Nylon 4/6 |
| Color | Black |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-30 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | WR-TBL Series 7097 |
| Voltage | 300 V |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Clamp Material - Plating | Steel, Stainless |
| Features | Board Guide |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current | 6 A |