Panasonic - BSG
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.021
$3.021
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Termination Style | 9 Volt Snap Fasteners |
| Discharge Rate | - |
| Battery Cell Size | 9V |
| Voltage - Rated | 9 V |
| Size / Dimension | 1.91" L x 0.51" W x 0.69" H (48.5mm x 13.0mm x 17.5mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 45.59 g |
| Series | 6LF22XWA |
| Capacity | - |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Battery Chemistry | Alkaline Manganese Dioxide |
| Shipping Info | - |
| Mfr | Panasonic - BSG |
| Shelf Life | 60 Months |
| Package | Box |
| Base Product Number | 6LF22 |