TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
6PCV-05-1267
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.375"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.3535
$3.3535
10
$2.98585
$29.8585
25
$2.97046
$74.2615
50
$2.94006
$147.003
100
$2.65069
$265.069
250
$2.635452
$658.863
500
$2.437415
$1218.7075
1000
$2.178445
$2178.445
5000
$1.888999
$9444.995
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Barrier Type | 3 Wall (Tri) |
| Voltage Rating | 300V |
| Top Termination | Screws |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 25A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-22 AWG |
| Bottom Termination | PC Pin |
| Series | #6, Buchanan |
| Terminal Screw Finish | Zinc, Clear Chromate |
| Pitch | 0.375" (9.53mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Positions Stamped |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Number of Circuits | 5 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 5 |
| Base Product Number | 6PCV |