TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
제품 번호:
7-1462039-2
패키지:
-
배치:
-
설명:
IM07DTS=IM RELAY 200MW 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.111
$5.111
10
$4.79275
$47.9275
25
$4.26018
$106.5045
50
$4.04719
$202.3595
100
$3.8342
$383.42
250
$3.408144
$852.036
500
$3.195135
$1597.5675
1000
$2.982126
$2982.126
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 220VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 5 A |
| Coil Current | 8.3 mA |
| Coil Resistance | 2.88 kOhms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2.4 VDC |
| Seal Rating | Sealed - Hermetically |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Relay Type | Telecom |
| Coil Insulation | - |
| Series | IM, AXICOM |
| Operate Time | 3 ms |
| Contact Material | Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Must Operate Voltage | 18 VDC |
| Release Time | 3 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |