E-Switch
제품 번호:
700ASP7B21M2QE
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 120V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.491
$5.491
10
$4.8982
$48.982
25
$4.63638
$115.9095
50
$4.46994
$223.497
100
$4.256
$425.6
250
$4.065772
$1016.443
500
$3.709123
$1854.5615
1000
$3.518904
$3518.904
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Round, Plunger |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC/DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 700A |
| Type | Standard |
| Voltage Rating - DC | 28 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Voltage Rating - AC | 120 V |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Features | Epoxy Sealed Terminals |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 700ASP7 |
| Color - Actuator/Cap | White |