E-Switch
제품 번호:
700DP7M1QEAP2BLKBLK
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH PB DPDT 3A 120V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.415
$5.415
10
$4.87825
$48.7825
25
$4.6341
$115.8525
50
$4.43916
$221.958
100
$4.292765
$429.2765
250
$4.07322
$1018.305
500
$3.756129
$1878.0645
1000
$3.585404
$3585.404
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Square, Button |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 6.35mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC/DC) |
| Circuit | DPDT |
| Mechanical Life | 50,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 700 |
| Type | Standard |
| Voltage Rating - DC | 28 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Voltage Rating - AC | 120 V |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Black |