Würth Elektronik
제품 번호:
709650500
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOARD SUPRT SNAP LOCK NYLN 2.2MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.209
$0.209
50
$0.18525
$9.2625
100
$0.16625
$16.625
1000
$0.14725
$147.25
2000
$0.1273
$254.6
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Support Panel Thickness | 0.047" ~ 0.067" (1.20mm ~ 1.70mm) |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | WA-SNSN |
| Length - Overall | 0.378" (9.60mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.079" (2.00mm) |
| Between Board Height | 0.087" (2.20mm) |
| Mounting Panel Thickness | 0.047" ~ 0.067" (1.20mm ~ 1.70mm) |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Support Hole Diameter | 0.079" (2.00mm) |
| Holding Type | Snap Lock |
| Features | - |
| Package | Bag |