Würth Elektronik
제품 번호:
709959000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SNAP-ON SPACER SCREW MOUNT 29,0
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Support Panel Thickness | 0.047" ~ 0.067" (1.20mm ~ 1.70mm) |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Product Status | Active |
| Series | WA-SNSH |
| Length - Overall | 1.551" (39.40mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.315" (8.00mm) |
| Between Board Height | 1.142" (29.00mm) |
| Mounting Panel Thickness | - |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Support Hole Diameter | 0.157" (4.00mm) |
| Holding Type | Snap Lock |
| Features | - |
| Package | Bag |