JST Sales America Inc.
제품 번호:
70R-JMDSS-G-1-TF(S)(LF)(SN)
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT 70POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.6695
$2.6695
10
$2.4206
$24.206
25
$2.29292
$57.323
50
$2.23934
$111.967
100
$2.13275
$213.275
250
$1.86618
$466.545
500
$1.812866
$906.433
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 70 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.122" (3.10mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | JMD |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Mfr | JST Sales America Inc. |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Features | Solder Retention |
| Mated Stacking Heights | 4.5mm, 5mm, 6mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 70R-JMDS |