Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
715C30KTD27
패키지:
-
배치:
-
설명:
715C 30KVDC 2700PF 20% N4700 707
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$71.4495
$71.4495
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 30000V (30kV) |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Temperature Coefficient | N4700 |
| Size / Dimension | 2.362" Dia x 1.063" L (60.00mm x 27.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | Cera-Mite 715C |
| Package / Case | Disk, Metal Fitting - Threaded |
| Thickness (Max) | - |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 2700 pF |
| Features | High Voltage, Low Dissipation Factor |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | - |