Rosenberger
제품 번호:
71K607-802N5
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN BNC JACK STR 75OHM CRIMP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$18.1735
$18.1735
10
$15.91725
$159.1725
25
$15.22926
$380.7315
50
$14.73792
$736.896
100
$14.246675
$1424.6675
250
$13.460626
$3365.1565
500
$13.06763
$6533.815
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 400 V |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | 5 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Ferrule, 1 Lockwasher, 1 Nut |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Mfr | Rosenberger |
| Features | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | - |
| Cable Group | RG-179B, 187A |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | BNC |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Body Finish | White Bronze |
| Impedance | 75Ohm |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | 71K607 |