Pomona Electronics
제품 번호:
72920-39-2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.6805
$9.6805
25
$8.5956
$214.89
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Stacking Method | Front Stacking (Both Connectors) |
| 1st Connector | Miniature Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed |
| Configuration | Banana to Banana |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| 2nd Connector | Miniature Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed |
| Voltage - Rated | 600V |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Ratings | CAT II 600V |
| Series | 72920 |
| Type | Patch Cord |
| Contents | 1 Lead, Red |
| Mfr | Pomona Electronics |
| Material - Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Cable Length | 39.0" (990.60mm) |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 72920 |