EAO
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$250.3535
$250.3535
5
$246.6675
$1233.3375
10
$235.6228
$2356.228
25
$220.89628
$5522.407
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Reset Operation | Twist |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Connector |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Current Rating (Amps) | 2A (DC) |
| Circuit | DPST-NC |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 84 SmartBox |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Switch Function | On-Off |
| Mfr | EAO |
| Features | Control Box Enclosure |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 73-00002 |