Coto Technology
제품 번호:
7302-24-1010
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY REED DPST 500MA 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$19.8645
$19.8645
10
$18.8689
$188.689
25
$17.87596
$446.899
50
$16.88283
$844.1415
100
$15.8897
$1588.97
250
$14.896608
$3724.152
500
$13.903516
$6951.758
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 500VAC, 500VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 500 mA |
| Coil Current | 9.8 mA |
| Coil Resistance | 2.45 kOhms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Not For New Designs |
| Must Release Voltage | 2 VDC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | DPST-NO (2 Form A) |
| Series | 7000 |
| Operate Time | 1 ms |
| Contact Material | - |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | Coto Technology |
| Must Operate Voltage | 18 VDC |
| Release Time | 0.1 ms |
| Features | Electrostatic Shield |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 7302 |