Pomona Electronics
제품 번호:
73087-6-2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 6"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$26.1155
$26.1155
25
$23.2446
$581.115
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Stacking Method | Non Stackable |
| 1st Connector | Banana Plug, Single, Sheathed |
| Configuration | Banana to Banana |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| 2nd Connector | Banana Plug, Single, Sheathed, Banana Socket (Jack), Single |
| Voltage - Rated | 1000VAC (1kV) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ratings | CAT I 1000V |
| Series | 73087 |
| Type | Patch Cord |
| Contents | 2 Leads, Red |
| Mfr | Pomona Electronics |
| Material - Insulation | Silicone |
| Cable Length | 6.0" (152.40mm) |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 73087 |