Qualtek
제품 번호:
739W-X2/45-WH1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PWR ENT RCPT NEMA5-15 PANEL IDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.8145
$1.8145
10
$1.57605
$15.7605
25
$1.50898
$37.7245
50
$1.47554
$73.777
100
$1.40847
$140.847
250
$1.27433
$318.5825
500
$1.173706
$586.853
1000
$1.006031
$1006.031
2500
$0.938961
$2347.4025
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 3 |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 125VAC |
| Approval Agency | cUL, UL |
| Panel Cutout Dimensions | Square - 24.50mm x 24.50mm |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| Termination | IDC |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Product Status | Active |
| Series | 739W |
| Panel Thickness | 0.031" ~ 0.079" (0.79mm ~ 2.00mm) |
| Connector Style | NEMA 5-15R |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Mfr | Qualtek |
| Features | Tamper Resistant, Terminating Cover |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 739W-X2 |