Qualtek
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.41
$7.41
10
$6.70035
$67.0035
25
$6.32966
$158.2415
50
$6.17538
$308.769
100
$5.866535
$586.6535
250
$5.249054
$1312.2635
500
$4.940266
$2470.133
1000
$4.322738
$4322.738
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 3 per connection (2) |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 125VAC |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 27.50mm x 67.40mm |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| Termination | Screw |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Outlet Box |
| Product Status | Active |
| Series | 740W |
| Panel Thickness | - |
| Connector Style | NEMA 5-15R |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Mfr | Qualtek |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 740W-D |