Würth Elektronik
제품 번호:
744281100
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CMC 10UH 1.1A 2LN 10K OHM SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.85
$2.85
10
$2.81295
$28.1295
50
$2.54125
$127.0625
100
$2.45005
$245.005
500
$2.2686
$1134.3
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 120mOhm |
| Impedance @ Frequency | 10 kOhms @ 25 MHz |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) |
| Height (Max) | 0.189" (4.80mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | WE-SCC |
| Voltage Rating - DC | 80V |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pad |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 1.1A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Features | - |
| Filter Type | Power, Signal Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Inductance @ Frequency | 10 µH @ 100 kHz |