Würth Elektronik
제품 번호:
744305033
제조업체:
패키지:
1350
배치:
-
설명:
FIXED IND 330NH 26A 0.000155OHM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.957
$1.957
10
$1.919
$19.19
50
$1.767
$88.35
100
$1.691
$169.1
250
$1.5865
$396.625
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.205" (5.20mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 26 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.531" L x 0.524" W (13.50mm x 13.30mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1350 |
| DC Resistance (DCR) | 0.155mOhm |
| Ratings | - |
| Series | WE-HCM |
| Inductance | 330 nH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | 40MHz |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Manganese Zinc Ferrite (MnZn) |