Würth Elektronik
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.3485
$5.3485
10
$5.263
$52.63
100
$4.1705
$417.05
250
$3.99
$997.5
500
$3.629
$1814.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 35mOhm |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.083" L x 0.728" W (27.50mm x 18.50mm) |
| Height (Max) | 1.299" (33.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | WE-CMB |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Vertical, 4 PC Pin |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 4A |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Bulk |
| Inductance @ Frequency | 3.3 mH @ 10 kHz |