Nexperia USA Inc.
제품 번호:
74AHCV17APWJ
제조업체:
패키지:
14-TSSOP
배치:
-
설명:
74AHCV17APW/SOT402/TSSOP14
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
2500
$0.152124
$380.31
5000
$0.14231
$711.55
12500
$0.132496
$1656.2
25000
$0.12673
$3168.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | Schmitt Trigger |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | - |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Series | 74AHCV |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Elements | 6 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74AHCV17 |
| Current - Output High, Low | 16mA, 16mA |