Nexperia USA Inc.
제품 번호:
74ALVC541D,118
제조업체:
패키지:
20-SO
배치:
-
설명:
IC BUFFER NON-INVERT 3.6V 20SO
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.8835
$0.8835
10
$0.7752
$7.752
25
$0.72808
$18.202
100
$0.59413
$59.413
250
$0.551874
$137.9685
500
$0.469699
$234.8495
1000
$0.375754
$375.754
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-SO |
| Series | 74ALVC |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 3.6V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74ALVC541 |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |