Nexperia USA Inc.
제품 번호:
74AUP1G0832GN,132
제조업체:
패키지:
6-XSON (0.9x1)
배치:
-
설명:
IC GATE AND/OR 3-IN 6XSON
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.589
$0.589
10
$0.5206
$5.206
25
$0.48906
$12.2265
100
$0.39919
$39.919
250
$0.370804
$92.701
500
$0.315571
$157.7855
1000
$0.252453
$252.453
2500
$0.228788
$571.97
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Single-Ended |
| Logic Type | AND/OR Gate |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-XSON (0.9x1) |
| Schmitt Trigger Input | No |
| Series | 74AUP |
| Package / Case | 6-XFDFN |
| Voltage - Supply | 0.8V ~ 3.6V |
| Number of Inputs | 3 Input (2, 1) |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74AUP1G0832 |
| Current - Output High, Low | 4mA, 4mA |