Nexperia USA Inc.
제품 번호:
74AUP2G14GW,125
제조업체:
패키지:
6-TSSOP
배치:
-
설명:
IC INVERT SCHMITT 2CH 2IN 6TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.399
$0.399
10
$0.3249
$3.249
25
$0.29678
$7.4195
100
$0.22097
$22.097
250
$0.20026
$50.065
500
$0.165756
$82.878
1000
$0.124308
$124.308
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 6.1ns @ 3.3V, 30pF |
| Logic Type | Inverter |
| Input Logic Level - Low | 0.1V ~ 0.88V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-TSSOP |
| Series | 74AUP |
| Package / Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Voltage - Supply | 0.8V ~ 3.6V |
| Input Logic Level - High | 0.6V ~ 2.29V |
| Number of Inputs | 2 |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Features | Schmitt Trigger |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Quiescent (Max) | 500 nA |
| Base Product Number | 74AUP2G14 |
| Current - Output High, Low | 4mA, 4mA |