NXP USA Inc.
제품 번호:
74AUP2G58GU115
제조업체:
패키지:
10-XQFN (1.4x1.8)
배치:
-
설명:
MAJORITY LOGIC GATE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
2879
$0.095
$273.505
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Single-Ended |
| Logic Type | Configurable Multiple Function |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-XQFN (1.4x1.8) |
| Schmitt Trigger Input | Yes |
| Series | 74AUP |
| Package / Case | 10-XFQFN |
| Voltage - Supply | 0.8V ~ 3.6V |
| Number of Inputs | 3 |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 74AUP2G58 |
| Current - Output High, Low | 4mA, 4mA |