Nexperia USA Inc.
제품 번호:
74AVC1T45GS-Q100H
제조업체:
패키지:
6-XSON, SOT1202 (1x1)
배치:
-
설명:
IC TRANSLTR BIDIRECTIONAL 6XSON
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.608
$0.608
10
$0.5339
$5.339
25
$0.50122
$12.5305
100
$0.408975
$40.8975
250
$0.379886
$94.9715
500
$0.323304
$161.652
1000
$0.258638
$258.638
2500
$0.234394
$585.985
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Signal | - |
| Output Type | Tri-State, Non-Inverted |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-XSON, SOT1202 (1x1) |
| Series | Automotive, AEC-Q100, 74AVC |
| Translator Type | Voltage Level |
| Voltage - VCCA | 0.8 V ~ 3.6 V |
| Package / Case | 6-XFDFN |
| Data Rate | 500Mbps |
| Output Signal | - |
| Voltage - VCCB | 0.8 V ~ 3.6 V |
| Channels per Circuit | 1 |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Channel Type | Bidirectional |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74AVC1T45 |