Nexperia USA Inc.
제품 번호:
74AVC2T45DC,125
제조업체:
패키지:
8-VSSOP
배치:
-
설명:
IC TRANSLTR BIDIRECTIONAL 8VSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6365
$0.6365
10
$0.5434
$5.434
25
$0.50692
$12.673
100
$0.40565
$40.565
250
$0.376694
$94.1735
500
$0.318744
$159.372
1000
$0.246297
$246.297
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Signal | - |
| Output Type | Tri-State, Non-Inverted |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Series | 74AVC |
| Translator Type | Voltage Level |
| Voltage - VCCA | 0.8 V ~ 3.6 V |
| Package / Case | 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width) |
| Data Rate | 500Mbps |
| Output Signal | - |
| Voltage - VCCB | 0.8 V ~ 3.6 V |
| Channels per Circuit | 2 |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Channel Type | Bidirectional |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74AVC2T45 |