Nexperia USA Inc.
제품 번호:
74HC139PW-Q100J
제조업체:
패키지:
16-TSSOP
배치:
-
설명:
IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.589
$0.589
10
$0.5054
$5.054
25
$0.47196
$11.799
100
$0.377625
$37.7625
250
$0.350626
$87.6565
500
$0.296704
$148.352
1000
$0.229264
$229.264
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Independent Circuits | 2 |
| Circuit | 1 x 2:4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Series | Automotive, AEC-Q100, 74HC |
| Type | Decoder/Demultiplexer |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 2V ~ 6V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74HC139 |
| Current - Output High, Low | 5.2mA, 5.2mA |