Nexperia USA Inc.
제품 번호:
74HC4051PW,112
제조업체:
패키지:
16-TSSOP
배치:
-
설명:
IC MUX 8:1 120OHM 16TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.456
$0.456
10
$0.38855
$3.8855
25
$0.36252
$9.063
100
$0.29013
$29.013
250
$0.26942
$67.355
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 400nA |
| Crosstalk | - |
| -3db Bandwidth | 180MHz |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 6Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±1.5V ~ 5V |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 2V ~ 10V |
| Series | - |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 3.5pF |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| On-State Resistance (Max) | 120Ohm |
| Switch Circuit | - |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Charge Injection | - |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 8:1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 51ns, 42ns |
| Base Product Number | 74HC4051 |