Nexperia USA Inc.
제품 번호:
74HC4520PW,118
제조업체:
패키지:
16-TSSOP
배치:
-
설명:
IC BIN COUNTER DL 4BIT 16TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.007
$1.007
10
$0.8968
$8.968
25
$0.85082
$21.2705
100
$0.69901
$69.901
250
$0.65341
$163.3525
500
$0.577429
$288.7145
1000
$0.455867
$455.867
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Bits per Element | 4 |
| Count Rate | 69 MHz |
| Logic Type | Binary Counter |
| Trigger Type | Positive, Negative |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Direction | Up |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Series | 74HC |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 2 V ~ 6 V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Elements | 2 |
| Timing | Synchronous |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Reset | Asynchronous |
| Base Product Number | 74HC4520 |