Nexperia USA Inc.
제품 번호:
74HC75PW,118
제조업체:
패키지:
16-TSSOP
배치:
-
설명:
IC LATCH QUAD BISTABLE 16TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.646
$0.646
10
$0.5719
$5.719
25
$0.53694
$13.4235
100
$0.43814
$43.814
250
$0.407018
$101.7545
500
$0.346389
$173.1945
1000
$0.277115
$277.115
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Differential |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Independent Circuits | 2 |
| Circuit | 2:2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Series | 74HC |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 2V ~ 6V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Delay Time - Propagation | 11ns |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74HC75 |
| Current - Output High, Low | 5.2mA, 5.2mA |