74HCT4852PW-Q100,1
Nexperia USA Inc.
제품 번호:
74HCT4852PW-Q100,1
제조업체:
Nexperia USA Inc.
패키지:
16-TSSOP
설명:
IC SWITCH SP4TX2 210OHM 16TSSOP
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Leakage (IS(off)) (Max) 100nA
Crosstalk -
-3db Bandwidth -
Channel-to-Channel Matching (ΔRon) 2Ohm
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 16-TSSOP
Voltage - Supply, Dual (V±) -
Voltage - Supply, Single (V+) 4.5V ~ 5.5V
Series Automotive, AEC-Q100, 74HCT
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) 10pF
Package / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
On-State Resistance (Max) 210Ohm