onsemi
제품 번호:
74LCX16374MTDX
제조업체:
패키지:
48-TSSOP
배치:
-
설명:
IC FF D-TYPE DUAL 8BIT 48TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.4915
$1.4915
10
$1.34045
$13.4045
25
$1.26426
$31.6065
100
$1.011275
$101.1275
250
$0.884906
$221.2265
500
$0.859617
$429.8085
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 170 MHz |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 6.2ns @ 3.3V, 50pF |
| Current - Quiescent (Iq) | 20 µA |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Output Type | Tri-State, Non-Inverted |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-TSSOP |
| Function | Standard |
| Series | 74LCX |
| Type | D-Type |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Voltage - Supply | 2V ~ 3.6V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Input Capacitance | 7 pF |
| Base Product Number | 74LCX16374 |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |