Nexperia USA Inc.
제품 번호:
74LV1T34GX125
제조업체:
패키지:
5-X2SON (0.80x0.80)
배치:
-
설명:
NOW NEXPERIA 74LV1T34GX BUFFER,
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | Push-Pull |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 5-X2SON (0.80x0.80) |
| Series | 74LV |
| Package / Case | 4-XFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 1.6V ~ 5.5V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 74LV1T34 |
| Current - Output High, Low | 8mA, 8mA |