Nexperia USA Inc.
제품 번호:
74LVC1G17GM,132
제조업체:
패키지:
6-XSON, SOT886 (1.45x1)
배치:
-
설명:
IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 6XSON
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.2831
$2.831
25
$0.25878
$6.4695
100
$0.192565
$19.2565
250
$0.174534
$43.6335
500
$0.144457
$72.2285
1000
$0.108338
$108.338
2500
$0.099313
$248.2825
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | Schmitt Trigger |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | Push-Pull |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-XSON, SOT886 (1.45x1) |
| Series | 74LVC |
| Package / Case | 6-XFDFN |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74LVC1G17 |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |