Nexperia USA Inc.
제품 번호:
74LVC1T45GW-Q100H
제조업체:
패키지:
6-TSSOP
배치:
-
설명:
IC TRANSLTR BIDIRECTIONAL 6TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5225
$0.5225
10
$0.44365
$4.4365
25
$0.4142
$10.355
100
$0.331455
$33.1455
250
$0.307724
$76.931
500
$0.260395
$130.1975
1000
$0.20122
$201.22
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Signal | - |
| Output Type | Tri-State, Non-Inverted |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-TSSOP |
| Series | Automotive, AEC-Q100, 74LVC |
| Translator Type | Voltage Level |
| Voltage - VCCA | 1.2 V ~ 5.5 V |
| Package / Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Data Rate | 420Mbps |
| Output Signal | - |
| Voltage - VCCB | 1.2 V ~ 5.5 V |
| Channels per Circuit | 1 |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Channel Type | Bidirectional |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74LVC1T45 |