Nexperia USA Inc.
제품 번호:
74LVC3G34GT,115
제조업체:
패키지:
8-XSON, SOT833-1 (1.95x1)
배치:
-
설명:
IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 8XSON
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4275
$0.4275
10
$0.34675
$3.4675
25
$0.31692
$7.923
100
$0.235885
$23.5885
250
$0.21375
$53.4375
500
$0.17689
$88.445
1000
$0.132668
$132.668
2500
$0.12161
$304.025
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | Push-Pull |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-XSON, SOT833-1 (1.95x1) |
| Series | 74LVC |
| Package / Case | 8-XFDFN |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Elements | 3 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74LVC3G34 |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |