Nexperia USA Inc.
제품 번호:
74LVC8T245BQ-Q100J
제조업체:
패키지:
24-DHVQFN (5.5x3.5)
배치:
-
설명:
IC TRANSLATR TXRX 5.5V 24DHVQFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.4155
$1.4155
10
$1.2635
$12.635
25
$1.19928
$29.982
100
$0.985245
$98.5245
250
$0.921006
$230.2515
500
$0.813922
$406.961
1000
$0.64257
$642.57
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Translation Transceiver |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-DHVQFN (5.5x3.5) |
| Series | Automotive, AEC-Q100, 74LVC |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 1.2V ~ 5.5V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74LVC8T245 |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |