STMicroelectronics
제품 번호:
74VCX1632245TBR
제조업체:
패키지:
42-TFBGA (4x3.5)
배치:
-
설명:
IC TRANSCEIVER 42TFBGA
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Translation Transceiver |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 42-TFBGA (4x3.5) |
| Series | 74VCX |
| Package / Case | 42-TFBGA |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 2.7V, 2.3V ~ 3.6V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74VCX1632245 |
| Current - Output High, Low | 8mA, 8mA; 18mA, 18mA |