SAB North America
제품 번호:
7521815
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE 15COND 18 AWG BLACK 1=1FT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.8205
$10.8205
25
$9.158
$228.95
100
$9.082
$908.2
250
$8.265
$2066.25
500
$7.733
$3866.5
1000
$7.2105
$7210.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 90°C |
| Usage | Industrial |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ratings | UL Style 2587 |
| Series | S 960 |
| Shield Coverage | - |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Voltage | 600 V |
| Conductor Strand | 56/34 |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Features | Flame Retardant, UV Resistant |
| Jacket Color | Black |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.515" (13.08mm) |
| Number of Conductors | 15 |