NTE Electronics, Inc
제품 번호:
76-NIMD12-250C
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
NYLON INS MALE DISCONNECT 100 BA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.1695
$12.1695
10
$11.5615
$115.615
20
$10.9535
$219.07
50
$10.3455
$517.275
100
$10.0985
$1009.85
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Mating End Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | 0.307" (7.80mm) |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | Yellow |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Electro-Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Series | NEMA |
| Length - Overall | 0.953" (24.21mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Package | Bag |