Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$14.9625
$14.9625
10
$13.2601
$132.601
80
$10.54025
$843.22
945
$9.044218
$8546.78601
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 85°C |
| Number of Rows | 7 |
| Number of Positions | 56 |
| Voltage Rating | 120V |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Current Rating (Amps) | - |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Press-Fit |
| Connector Usage | Backplane, Midplane, Orthogonal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | GbX I-Trac 76015 |
| Number of Columns | 4 |
| Connector Style | I-Trac, Guide Left |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Pitch | 0.073" (1.85mm) |
| Mfr | Molex |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Contact Layout, Typical | - |
| Base Product Number | 076015 |