Keystone Electronics
제품 번호:
7639
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLAMP P-TYPE WHITE FASTENER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.361
$0.361
25
$0.29184
$7.296
100
$0.267805
$26.7805
250
$0.249584
$62.396
500
$0.219165
$109.5825
1000
$0.170259
$170.259
2500
$0.155667
$389.1675
5000
$0.145939
$729.695
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | White |
| Panel Hole Size | 0.203" (5.16mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Screw Size | - |
| Series | - |
| Type | Clamp, P-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | 0.970" (24.64mm) |
| Height | - |
| Package | Bulk |
| Material Thickness | 0.050" (1.27mm) |
| Width | 0.500" (12.70mm) |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 1.125" (28.58mm) |