IMS Connector Systems
제품 번호:
7728.NEX.2110.075
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
ADAPTER NEX10 THREADED PLUG 4.3/
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$49.4285
$49.4285
10
$45.35395
$453.5395
25
$43.60918
$1090.2295
50
$42.15568
$2107.784
100
$39.829795
$3982.9795
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Silver |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Mating Cycles | 100 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Mfr | IMS Connector Systems |
| Features | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | - |
| Cable Group | RG-402 (.141" Semi Rigid) |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | NEX10 |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Solder |
| Body Finish | White Bronze |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 20 GHz |
| Base Product Number | 7728.NEX |