TE Connectivity Deutsch Connectors
제품 번호:
776433-1
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PLUG HSG 6POS 4.50MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.6195
$3.6195
10
$3.2908
$32.908
25
$3.11676
$77.919
50
$3.04418
$152.209
100
$2.899115
$289.9115
250
$2.536766
$634.1915
500
$2.464281
$1232.1405
1000
$2.101884
$2101.884
2500
$1.956924
$4892.31
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 6 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.209" (5.30mm) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Thermoplastic, Glass Filled |
| Series | AMPSEAL 16 |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Plug |
| Mfr | TE Connectivity Deutsch Connectors |
| Pitch | 0.177" (4.50mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 776433 |