Keystone Electronics
제품 번호:
7818
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN QC TAB 0.250 SOLDER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.4535
$1.4535
25
$1.4326
$35.815
100
$1.3965
$139.65
250
$1.311
$327.75
500
$1.1685
$584.25
1000
$0.79058
$790.58
2500
$0.737874
$1844.685
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Mating End Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | - |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | Red |
| Terminal Type | Header |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Solder |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.517" (13.13mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Contact Material | Brass |
| Features | 3 Tabs |
| Package | Bulk |