SAB North America
제품 번호:
7840215
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE 2COND 16AWG GRY SHLD 1=1FT
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Usage | Industrial |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Polyurethane (PU) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Ratings | - |
| Series | S200C |
| Shield Coverage | - |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Voltage | 500 V |
| Conductor Strand | 84/34 |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Features | Abrasion Resistant |
| Jacket Color | Gray |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.327" (8.31mm) |
| Number of Conductors | 2 |