/ Crystals / 7V-48.000MAAE-T
minImg
7V-48.000MAAE-T
TXC CORPORATION
제품 번호:
7V-48.000MAAE-T
제조업체:
TXC CORPORATION
설명:
CRYSTAL 48.0000MHZ 12PF SMD
재고 : 3559
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Series 7V
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Operating Mode Fundamental
Frequency 48 MHz