TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
8-34294-1
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN TERM RECT TONG 16-22 AWG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.6125
$2.6125
10
$2.3256
$23.256
25
$2.31382
$57.8455
50
$2.29026
$114.513
100
$2.101305
$210.1305
250
$2.089544
$522.386
500
$1.900646
$950.323
1000
$1.699968
$1699.968
2500
$1.570103
$3925.2575
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Insulated |
| Color | Red |
| Diameter - Barrel ID | - |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Length - Pin | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16-22 AWG |
| Diameter - Barrel OD | - |
| Series | PIDG |
| Length - Overall | 0.904" (22.96mm) |
| Insulation Diameter | 0.105" ~ 0.140" (2.67mm ~ 3.56mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Copper |
| Pin Diameter | Rectangular - 0.140" W x 0.031" H (3.56mm x 0.80mm) |
| Features | Serrated Termination |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Length - Termination | - |
| Base Product Number | 34294 |