TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
8-6318491-6
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PLUG 220POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$30.951
$30.951
10
$25.54835
$255.4835
30
$23.74715
$712.4145
60
$22.4371
$1346.226
240
$21.945712
$5266.97088
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 220 |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.293" (7.45mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Free Height (FH) |
| Connector Type | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Features | Board Guide, Ground Plate, Solder Retention |
| Mated Stacking Heights | 5mm, 8mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 6318491 |